دستگاه لیزر درمانی چیست

دستگاه لیزر درمانی یک کدام از طرق اثر بخش در درمان و به‌وجود آوردن تعادل در حالات روحی و روانی شخص هست که‌این روش را می توان از اعضای خانواده طب کلی نگر دانست که متاسفانه دستگاه لیزر درمانی در کشور ایران دوچندان شناخته شده نمیباشد , در ادامه مقاله می خواهیم با دستگاه لیزر درمانی آشنا شویم . با گیاه یاب یار باشید .
دستگاه لیزر درمانی

در مورد دستگاه لیزر درمانی بیشتر بدانید
« دستگاه لیزر درمانی » یکی اعضای خانواده طب کل‌نگر است . گرچه این راه درمان در ایران چندان شناخته شده نیست , البته مزایای بخش اعظمی برای افرادی که از آن منفعت می کنند , داراست . این دستگاه لیزر ‌ها به وسیله یک پزشک ان دستگاه لیزر یسی به نام «باک» ( Back ) در سال ۱۹۳۰ کشف شدند . او ۳۸ دستگاه لیزر را که دارنده خاصیت حاذق درمانی بودند , کشف کرد .
این فرآورده‌ها به صورت مایع درآمده و به طور زیرزبانی به کارگیری می شوند . با دستگاه لیزر درمانی می‌توان مجددا تندرست عاطفی فرد را به وی بازگرداند و بدین ترتیب از روش معالجه عاطفی , درمان جسمانی هم صورت می‌پذیرد . این شیوه درمانی غالبا همراه با طب سوزنی فوق‌العاده خوب جواب می دهد . دستگاه لیزر درمانی می‌تواند شخص را از استرس , حزن , نا امیدی , حس گناه و سرزنش , شک و تردید , عدم اعتماد‌به‌نفس , بی‌حوصلگی , حسادت و بدبینی نجات دهد .
این دستگاه لیزر ‌ها به طور کامل سالم و فارغ از عوارض بوده و در واقع یک معجزه الهی می باشند که با خویش فهم و شعور الهی به همراه دارند . آن‌ها می‌توانند افراد سختگیر و منتقد را به انسان‌هایی انعطاف‌پذیر و کریم , انسان‌های خسته را به انسان‌های پرانرژی و افراد اندوهگین و مضطرب را به انسان‌هایی شاد و شجاع تبدیل نمایند .
در پایین به معرفی یکسری نمونه از دستگاه لیزر ‌ها می پردازیم :
دستگاه لیزر mimulus
دستگاه لیزر ی است به زرد با دستگاه لیزر برگ‌های کوچک که در موردها تحت به کار میرود :
اشخاص خجالتی و کمرو
اشخاصی که هراس مشخصی دارا‌هستند ( مانند هراس از تنهایی , هراس از هواپیما , آسانسور , سخنرانی و… )

افراد دارای اهمیت به صدا و سوز و سرما
افراد محتاط و وسواسی
این اشخاص بیشتر مبتلا کیست‌های تخمدانی یا سردرد می شوند &# دستگاه لیزر یأس رنگ زرد درخت برای افرادی که در خواب می‌ترسند و یک دفعه از خواب می‌پرند , مضاعف موثر است .
دستگاه لیزر Cerato